Fortinet yra viena iš pirmaujančių kompanijų siūlančių UTM – unifikuoto grėsmių valdymo sprendimus, kurias naudoja kompanijos ir paslaugų tiekėjai siekdami užsitikrinti savo tinklų apsaugą su minimaliomis išlaidomis. Fortinet siūlomi sprendimai yra keletos lygių integruota apsauga – ugniasienė (firewall), antivirusas (antivirus), įsilaužimų prevencija (intrusion prevention), VPN, nepageidaujamų laiškų (antispam) ir kenkėjiškų programų (spyware) prevencija.
Fortinet koncepcija

Įmonė norėdama apsaugoti savo kompiuterių tinklą gali rinktis įvairių gamintojų įrenginius, rūpintis jų administravimu, reguliariai sekti atnaujinimus ir už juos laiku mokėti. Visą šitą darbą gali atlikti vienas įrenginys – UTM (unifikuotų grėsmių valdymas), kuriame yra įdiegti visi kompiuterių tinklo apsaugos sprendimai. Vieni pirmaujančių tokių įrenginių segmente yra Fortinet gaminiai.

Mūsų įmonė yra bronzinis Fortinet kompanijos partneris, todėl mes galime pasiūlyti lanksčias šių įrenginių kainas, profesionalų aptarnavimą ar Fortinet įrenginių priežiūrą.

Fortinet įrenginių privalumai:

Lengvai integruojami įvairaus sudėtingumo kompiuterių tinkluose;
Automatinė įrenginių programinės įrangos atsinaujinimo sistema, kurią kuria gausus būrys Fortinet specialistų;
Fortinet įrenginiai kainuoja nedaug palyginus su kitų kompanijų siūlomais įrenginiais;
Fortinet įrenginių spektras labai platus – nuo mažų įmonių iki didžiulių kompanijų;

 

Fortinet kompanijos sprendimai yra laimėję nemažai pasaulinių apdovanojimų ir vienintelė pasaulyje turi 6 Tarptautinės kompiuterių apsaugos asociacijos sertifikatus (ICSA – International Computer Security Association). 

 

ICSA Labs Certified: Antivirus, Corporate Firewall, IPSec, NIPS, SSL-TLS and Web Application Firewall

 


  IPv6 Ready Phase 2 Logo

 

 

 CVE-Compatible Products and Services

 

 

 Common Criteria

 

 

 

NSS Labs

 

 

 

FIPS 140-2

 

 

 

Wi-Fi Alliance

 

 

 

 Microsoft Certification

 

 

 

   ISO 9001  (ISO 9001:2008)