Kompiuterių apsauga:

Diegiame kompiuterinių darbo vietų apsaugos programas, kurios saugo nuo įvarių grėsmių iš interneto. Įdiegus kompiuterių apsaugos sprendimus Jusų kompiuteris bus saugomas:

ü nuo virusų patenkančių, el paštu, internetu, iš išorinių laikmenų;

ü nuo žalingo turinio internetinių puslapių;

ü nuo internetinių puslapių iš kurių yra potenciali grėsmė, kad gali būti pavogti jūsų duomenys, arba kitaip pakenkta Jūsų kompiuteriui

ü nuo el. patenkančių nepageidaujamų laiškų

ü nuo šnipinėjimo programų

Pilnavertė apsauga užtikrinama tik mokamomis programomis, todėl jei tikitės, kad nemokama antivirusinė programa patikimai saugos Jūsų kompiuterį, bei Jūsų duomenis, nesuklyskite, anksčiau ar vėliau tokius kompiuterius reikia gydyti nuo virusų, kurie atlieka kenkėjišką veiklą Jūsų kompiuteryje.

Jeigu norite išbandyti mokamų programų naudingumą, užsakykite Jūsų kompiuterio profilaktiką, o mes patikrinsime Jūsų kompiuterį nuo virusų, sutvarkysime kieto disko duomenis, taip kad kompiuteris veiktų maksimaliu našumu, nustatysime svarbiausių Jūsų kompiuterio detalių stovį ir įdiegsime bandomąją mokamos programos versiją su  legaliai veikiančia pruograma bei gaunančią atnaujinimu nemokamai nuo 1 mėn. iki 3 mėn.  Per šį laikotarpį galėsite apsispręsti. Dėl programos įsigyjimo.

 Todėl jei norite išbandyti naująją programą skambinkite jau dabar Tel .8 41 20 05 50  į UAB Vinlita sprendimai.

Kompiuterinio tinklo apsauga:

Kuo didesnis kompiuterių tinklas, tuo sunkiau jį administruoti, bei tuo daugiau gali būti incidentų dėl nepatikimos kompiuterių, bei kompiuterinio tinklo apsaugos. Todėl jei Jūsų kompiuterių tinkle  yra bent 5 kompiuterinės darbo vietos, jau yra verta susirūpinti rimtesne kompiuterinio tinklo apsauga. Nes kuo daugiau kompiuterių tinkle yra kompiuterių tuo daugiau yra naudojama skirtingų programų tuo pačių daug daugiau šansu, kad yra ne tik standartiniai būdai patekti į Jūsų kompiuterius, tačiau atsiranda ir tam tikrų saugumo spragų, dėl neatsargių kompiuterių vartotojų veiksmų, dėl saugumo spragų Jūsų kompiuteryje, kurių nepašalina antivirusinės programos. Ką tokiu atveju daryti? Šiuo atveju tenka diegti kompiuetrinio tinklo apsaugos sprendimus. Kurių dėka Jūsų vidiniame kompiuterių tinkle esantys įrenginiai papildomai yra apsaugomi nuo šių grėsmių:

-          nuo virusų;

-          nuo el. pašto šiukšlių;

-          nuo žalingų interentinių psulapių;

-          nuo įsilaužimų.

UAB Vinlita sprendimai, diegia sprendimus, kurie yra ne atskiros programos ar veikiančios dėžutės, o sprendimai, kurie veikia integruotai, todėl veikia žymiai efektyviau. Šių sprendimų dėka įdiegiama ugniasienė pro kuria praiena visas interneto srautas, todėl kompiuterinis tinklas yra apsaugomas nuo grėsmės, netgi nepasiekus galutinio vartotojo, o apsauga veikia keleriopai:

  • siunčiamas el. paštas iš karto yra saugomas nuo virusų, todėl virusai nepateks į kompiuterinį tinklą,
  • bei tikrinama iš kokių adresų yra siunčiamas elektronins paštas, jeigu šis adresas jau yra „juodąjame“ sąraše, tokiu būdų apsauga net nepraleisi šio laiško iki varotojo (arba pažymės kaip blogą laišką, čia priklausomai nuo nustatymo). 

Taigi virusų siuntėjai yra identifikuojami ir eleminuojami dar iki laiškams patenkant į varotojų kompiuterius. Kas bus jeigu vartotoja tyčia ar ne tyčia pateks į internetinius puslapius, kuri yra potencialiai žalingi, (ne pavz. Vagia informacija, instaliuoja kitas kenkėjiškas programas) į šiuos psulapiu kompiuterių varotojas bus paprasčiausiai neišleidžiamas dėl apsaugos. Taigi aspauga veiks maksimaliai tiek dėl apsaugos iš išorės, tiek apsaugodamas vartotojus nuo veiksmų iš vidaus. Maža to kartais , o (jeigu yra suinteresuotumas) kartais ir labai aktyviai ir dažnai, būna atliekami tam tikri veiksmai, kurių dėka bandoma įsilaužti į norimą kompiuterinį tinklą, norint pavogti informaciją arba kitaip pakenkti. Šuo atveju suveikia apsauga nuo įsilaužimų ir nuo kitų grėsmių. Taigi vienas sprendimas keturguba nauda įmonei.  Ką dar galima naudingo nuveikti įdiegus šį sprendimą?

  • Apsaugomas kompiuterių tinklas nuo virusų, įsilaužimų ir žalingų puslapių todėl sumažėja prastovos laikas;
  • Atsiranda galimybė valdyti interneto panaudojimą, todėl darbo metu, gali būti leidžiamą naudoti tam tikrais interneto adresai, o tam tikrais gali būti uždrausta;
  • Atsiranda galimybė gauti įvairią panaudojimo informaciją bei grėsmių pašalinimo ataskaitas, todėl galima atlikti analizę, ir daryti prevencinius veiksmus darbo kokybei padidinti.
  • Tinklo administratorius turės ir papildomų galimybiu: galės sukurti saugų virtualų privatų tinklą su padaliniu, valdyti interneto panaudojimą, naudojamas programas ir pan.

Dėl detalesnes šio sprendimo pristatymo prašome kreiptis į UAB Vinlita sprendimai tel. 841 20 05 50

Duomenų apsauga nuo kopijavimo:

Kartais yra aktualu apsaugoti mūsų duomenis ne tik nuo išorės grėsmių, tačiau ir nuo vidaus. Šiam reikalui galime pasiūlyti sprendimą, kurio dėka bus matoma, kas kokius duomenis ir kokiu budu mėgino nukopijuoti. Taip jus galėsite pilnai apsisaugoti nuo vagystės.